Zdraví | Bosý Bod

Zdraví


Psychomotorický vývoj dítěte - přednáška s Mgr. Kristinou Černou

Přednáška je určena všem nastávajícím rodičům a rodičům malých dětí nebo i těm, kteří se chtějí dozvědět více o 1. roce života dítěte.

Číst více

Jak se s dětmi zabavit nejen o Vánocích? Co třeba zdravě?

Všichni chceme pro děti to nejlepší. Čteme knihy a různé příspěvky, chodíme k doktorům, fyzioterapeutům, na cvičení, na masáže. Sháníme různé pomůcky, informace. Přijdeme domů spokojeni, o kolik jsme zase moudřejší. A našemu dítku se nechce nic dělat! Co s tím? Pár typů, jak cvičení provádět nejen zdravě ale i hravě!

Číst více

7 citátů o barefoot od Bc. Clary Lewitové

Bc. Clara Lewitová je významná české fyzioterapeutka, dlouhodobě žijící v Rakousku, dcera profesora Mudr. Karla Lewita. Přednáší na mnohých místech ČR, školí studenty, fyzioterapeuty i lékaře. Clara vyvinula za dlouhé roky praxe svůj originální přístup, který nazývá "Fyzioterapie funkce." Ve své práci vychází z vnímání a pozorování lidského těla a jeho funkcí.

Číst více

Jak si užít zimu v barefoot botách? Nechte si poradit!

V naší kamenné prodejně se s příchodem chladných dnů čím dál častěji opakuje otázka, „jestli v těch bosých botách není v zimě zima.“ Zima od nohou je především u žen častou obavou. Pokud se ale správně připravíte, lze celou zimou bezpečně projít v bosých botách. V krátkém článku Vám poradíme, jak na to!

Číst více

Startujeme další kolo konzultací s fyzioterapeutem: 24.9. 2019 s Mgr. Helčou Kmínkovou

Máte k bosé chůzi otázky? My nabízíme odpovědi. Přijďte se v průběhu otevírací doby volně poradit o bosých botách, správné chůzi, vhodné velikosti bot nebo specifikách jejich využití. Objevte souvislost se zbytkem těla a spolu s odborníkem znovuobjevte přirozenost pohybu.

Číst více

6 tipů jak si z bytu udělat barefoot doupě?

Mnozí z Vás jistě už slyšeli o bosých stezkách - různorodých terénech, kde se dá perfektně trénovat chodidlo. Někdo jí má k dispozici za domem, někdo si vyběhne do lesa, ale spousta barefoot nadšenců tráví většinu času v bytě. Je několik možností, jak obzvláštnit podlahy domácnosti tak, aby si na nich chodidlo libovalo stejně jako venku.

Číst více
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa