Věrnostní program Bosé Body | Bosý Bod

Věrnostní program Bosé Body

Jak odměnit Vás, věrné bosochodce, kteří s námi zůstáváte? Jak jinak než věrnostním programem! Střádejte s námi bosé body za uskutečněné nákupy a vyberte si svoje další barefoot boty za výhodnější ceny.

Jak to funguje?

Za každý nákup se Vám do zákaznické zóny přičte příslušný počet kreditů - bosých bodů (4% z hodnoty objednávky). Bosé Body můžete následně využít na jakoukoliv další objednávku nebo si je střádat a využít dle Vašeho přání. Body je také možné získat za doporučení známému (100 bosých bodů po jeho registraci a nákupu) či za odběr našeho newsletteru (50 bosých bodů). Podrobněji viz podmínky níže.

1 bosý bod = 1 Kč sleva na nákup

Příklad: Registrovaný zákazník koupí barefoot boty za 5.000 Kč. Do zákaznické zóny se mu připíše 200 bodů. Pokud navíc např. zaškrtne odběr newsletteru, získá dalších 50 bodů. Může ještě využít doporučení, za které získá 100 bodů. Celkově tak nastřádal bosé body v přepočtené hodnotě 350 Kč, které může použít na další nákup. Z toho mu budou stejným způsobem plynout další a další body.

Bosé body lze uplatnit na e-shopu i v kamenné prodejně v Pardubicích!

Body budou do Vaší zákaznické zóny připsány v okamžiku přijetí platby za objednávku na náš účet. To může například u dobírky pár dnů trvat, prosíme tedy o trpělivost. Počet bodů a jejich platnost zjistíte ve své zákaznické zóně po přihlášení. Platnost bodů je 1 rok.

Pozn.: Pro zisk bosých bodů je nezbytné, abyste prováděli objednávku přihlášení. V opačném případě systém body nepřidělí.

Podmínky Věrnostního programu


1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1 Společnost Bosý Bod s.r.o., IČ 06690556, DIČ CZ06690556, sídlem Sladkovského 414, Pardubice, 53002, (dále jen Bosý Bod) tímto stanovuje podmínky Věrnostního programu, které jsou uvedeny na webové stránce https://www.bosybod.cz/vernostni-program/ provozované společností Bosý Bod s.r.o., jejichž odsouhlasením se rozumí první využití (uplatnění) Věrnostního programu registrovaným zákazníkem Bosého Bodu (dále jen „zákazník“) a jimiž se zavazuje tyto podmínky dodržovat.

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Zákazník

2.1 Zákazník je povinen před využitím Věrnostního programu ověřit, že má řádně vyplněnou registraci na e-shopu www.bosybod.cz, kterou pravdivě vyplnil. Registrací vzniká zákaznická zóna, do které se lze přihlásit zadáním emailu a hesla.

Věrnostní program

2.2 Věrnostní program lze po registraci využívat na webu www.bosybod.cz a v kamenné prodejně Bosý Bod Pardubice, Sladkovského 414.

2.3 Věrnostní program je služba, která Zákazníkům umožňuje získat věrnostní body (dále jen „bosé body“). Zákazník může získat bosé body následujícími způsoby:

·       Koupí zboží prodávané na webu (www.bosybod.cz) či v kamenné prodejně Bosý Bod (Pardubice, Sladkovského 414), přičemž toto zboží uhradí jednou z nabízených možností platby.

·       Zasláním doporučení prostřednictvím unikátního odkazu, který odkazuje na možnost registrace do systému (viz 2.1) Odkaz lze nalézt v zákaznické sekci. Po registraci a uskutečněné platbě za nákup ze strany příjemce doporučujícího odkazu bude příslušný počet bosých bodů připsán na účet doporučitele.

·       Zaškrtnutím políčka souhlasu s newslettrem společnosti Bosý Bod v sekci zákaznické zóny. Body za newsletter lze získat pouze jedenkrát.

2.4 K připsání Bosých bodů do zákaznické zóny dochází v okamžiku přijetí platby. Doba přijetí se může lišit podle zvoleného typu platby, u platby dobírkou to může být i několik dnů.

2.5 Bosé body se podle zmiňovaných způsobů (viz 2.3) připisují následovně:

·       Při nákupu zboží jsou Zákazníkovi připsány 4% z hodnoty objednávky.

·       Při dokončení procesu doporučení získá doporučitel odměnu 100 bosých bodů.

·       Při souhlasu s odběrem newslettru získá Zákazník odměnu 50 bosých bodů.

2.6 Hodnotou objednávky se rozumí částka za zboží po odečtení dříve získaných uplatněných bosých bodů, uplatněných poukazů a dalších slev. Do hodnoty objednávky se nezapočítává částka za dopravu a platbu.

2.7 Zákazník může uplatnit své bosé body ve lhůtě 1 roku od jejich připsání, a to ve formě získání slevy na koupi zboží, přičemž jeden bosý bod má hodnotu 1 Kč. Vždy je možné uplatnit jen všechny bosé body najednou a to pouze na cenu zboží, ne na dopravu a platbu.

2.8 Uplatnění bosých bodů je možné v posledním kroku nákupního košíku na e-shopu www.bosybod.cz u volby typu platby nebo při osobním nákupu na prodejně Bosý Bod.

2.9 Bosé body nelze převádět v rámci zákaznických účtů.

2.10 Bosé body nepřidělujeme za použití dárkové poukázky nebo slevového kupónu

2.11 Bosé body nelze vyplatit Zákazníkovi v penězích.

2.12 Stav bosých bodů Zákazníka lze zjistit v zákaznické zóně po přihlášení. V případě reklamací je nutné se neprodleně obrátit na podporu Zákazníkům Bosého Bodu na emailu info@bosybod.cz.

2.14 V případě, že dojde k odstoupení od smlouvy na nákup zboží, při kterém byly bosé body uplatněny či naopak získány, dojde ke korekci stavu bosých bodů v zákaznické zóně.

3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1 V případě podezření ze zneužití Věrnostního programu nebo bosých bodů Zákazníkem si Bosý Bod vyhrazuje právo odebrat Zákazníkovi bosé body do doby, než bude podezření vyvráceno.

3.2 Věrnostní program, není-li uvedeno jinak, se řídí Občanským zákoníkem v platném a účinném znění. Pravidla týkající se ochrany osobních údajů se řídí všeobecnými obchodními podmínkami Bosého Bodu.

3.3 Bosý Bod si vyhrazuje právo zrušení či změnu připisování bosých bodů. V případě takového kroku bude Zákazníka informovat před dokončením objednávky, ze které budou body připsány.

3.4 Získání bosých bodů z objednávky v rámci Věrnostního programu je automatické pro každého Zákazníka Bosého Bodu. Jejich získáním se Zákazník k ničemu vůči Bosému Bodu nezavazuje. Uplatnění bodů na nákup je dobrovolné. V případě uplynutí platnosti bodů nelze jejich platnost obnovit

Copyright © 2024 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa