Blog | Bosý Bod

Blog

Dárková akce

Co může před Vánoci potěšit víc než dárek? Hlavně dobré skutky, návštěvy a vůbec všechny přátelské počiny, nicméně malá pozornost neurazí nikdy!

Číst více

7 citátů o barefoot od Bc. Clary Lewitové

Bc. Clara Lewitová je významná české fyzioterapeutka, dlouhodobě žijící v Rakousku, dcera profesora Mudr. Karla Lewita. Přednáší na mnohých místech ČR, školí studenty, fyzioterapeuty i lékaře. Clara vyvinula za dlouhé roky praxe svůj originální přístup, který nazývá "Fyzioterapie funkce." Ve své práci vychází z vnímání a pozorování lidského těla a jeho funkcí.

Číst více

Jak si užít zimu v barefoot botách? Nechte si poradit!

V naší kamenné prodejně se s příchodem chladných dnů čím dál častěji opakuje otázka, „jestli v těch bosých botách není v zimě zima.“ Zima od nohou je především u žen častou obavou. Pokud se ale správně připravíte, lze celou zimou bezpečně projít v bosých botách. V krátkém článku Vám poradíme, jak na to!

Číst více

Kurz: První kroky bosochodce 17.10.

“Co nepoužíváme, ztrácíme.” Workshop o chození v bosých botách i naboso, ve městě i mimo něj. O chodidlech, těle, vnímání, chůzi a o tom, jak spolu všechno souvisí.

Číst více

Rozjeli jsme spolupráci s HAGA Pardubice

Spolupracujeme nově s pardubickým florbalový klubem HAGA Pardubice. Florbalisti, pohyboví nadšenci, organizátoři kroužků pro děti, pořadatelé sportovních akcí a do budoucna i bosonožci!

Číst více

Startujeme další kolo konzultací s fyzioterapeutem: 24.9. 2019 s Mgr. Helčou Kmínkovou

Máte k bosé chůzi otázky? My nabízíme odpovědi. Přijďte se v průběhu otevírací doby volně poradit o bosých botách, správné chůzi, vhodné velikosti bot nebo specifikách jejich využití. Objevte souvislost se zbytkem těla a spolu s odborníkem znovuobjevte přirozenost pohybu.

Číst více
Copyright © 2019 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa