Blog | Bosý Bod

Blog

Workshop Metody Wima Hofa

Co je to Metoda Wima Hofa? Je to způsob, jak odhalit a využít skryté schopnosti kyslíku a chladu, dvou přírodních zdrojů, které tvořily nedílnou součást našeho každodenního života během celé lidské evoluce. V poslední době jsme však díky komfortu moderní společnosti ze svého života vyloučili kontakt s chladem a zapomněli jsme, jak správně dýchat. Díky metodě Wima Hofa však můžete odemknout potenciál, který v sobě máte, a otevřít si tak dveře k mnoha zdravotním benefitům.

Číst více

Kurz: První kroky bosochodce 8.2.

“Co nepoužíváme, ztrácíme.” Workshop o chození v bosých botách i naboso, ve městě i mimo něj. O chodidlech, těle, vnímání, chůzi a o tom, jak spolu všechno souvisí.

Číst více

Přednáška pro děti - Vzpřímení a pokřivení

Přednáška určená dětem! Zábavnou formou podané důležité informace o správném pohybu tak, aby se děti o něj začaly zajímat z vlastní vůle.

Číst více

Jak poznám vhodnou botu?

Vhodná bota chrání chodidlo pře chladem, horkem a zraněním. Zároveň ale nohu nedeformuje a umožňuje jí přirozeně fungovat. Takovým botám se říká barefoot neboli bosé boty.

Číst více

Psychomotorický vývoj dítěte - přednáška s Mgr. Kristinou Černou

Přednáška je určena všem nastávajícím rodičům a rodičům malých dětí nebo i těm, kteří se chtějí dozvědět více o 1. roce života dítěte.

Číst více

Jak se s dětmi zabavit nejen o Vánocích? Co třeba zdravě?

Všichni chceme pro děti to nejlepší. Čteme knihy a různé příspěvky, chodíme k doktorům, fyzioterapeutům, na cvičení, na masáže. Sháníme různé pomůcky, informace. Přijdeme domů spokojeni, o kolik jsme zase moudřejší. A našemu dítku se nechce nic dělat! Co s tím? Pár typů, jak cvičení provádět nejen zdravě ale i hravě!

Číst více
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa