Reklamace a vrácení zboží | Bosý Bod

Reklamace a vrácení zboží

Adresa provozovny:

Bosý Bod s.r.o.
Sladkovského 414
530 02 Pardubice

Objednali jste si přes náš e-shop a boty nesedí, přejete si vyměnit velikost nebo zboží vrátit? 

Do 14 dnů od převzetí zboží nám je můžete nenošené vrátit. Pokud máme zboží na výměnu v požadované velikosti dostupné na našem e-shopu, udělejte si na něj objednávku, zboží zaplaťte a nevyhovující zboží nám pošlete zpět na naši adresu. Urychlíme tím celý proces a nebudeme čekat na to, až k nám boty dorazí.  Pokud zboží nemáme skladem, nebo ho chcete rovnou vrátit, máte několik možností.

Postup pro vrácení: 

  • Do krabice s botami přiložte vytisknutý (nebo ručně vypsaný) formulář (viz také níže), dbejte na dobře vyplněnou kolonku s číslem vaší objednávky (nepište nám prosím trasovací číslo zásilky ani číslo faktury, ale číslo objednávky) a správné číslo vašeho bankovního účtu pro vrácení platby.
  • Zabalené zboží (krabice s botami nesmí být poškozená/polepená izolepou atd.) zaneste osobně k nám na kamennou prodejnu, nebo pošlete jakýmkoliv dopravcem na naši adresu - Sladkovského 414, 530 02 Pardubice.
  • Pokud využíváte aplikaci Zásilkovna, zvolte naše výdejní místo Aneco, Sladkovského 505, Pardubice. Zásilky směrované do jiných výdejních míst  Zásilkovny bohužel nejsme schopni z kapacitních důvodů vyzvedávat.
  • Pokud je to pro vás příliš složité, zajděte jednoduše na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny a nahlaste obsluze náš kód pro zpětné zásilky:  94152010. Zásilka doputuje k nám.

ke stažení:  

Formulář pro odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od zakoupení

Potřebujete boty reklamovat pro závadu, která se vyskytla při nošení a nesouvisí s běžným opotřebením?  

Reklamační formulář

Boty nafoťte ze shora, zespodu a pořiďte zřetelný detail závady. Slovně popište, pro jakou závadu chcete boty reklamovat a navrhněte, jak si přejete reklamaci vyřešit.Zabalené s vytištěným reklamačním formulářem pošlete k nám na prodejnu nebo  s námi zkonzultujte na emailu info@bosybod.cz. Budeme Vás kontaktovat. 


Reklamace a vrácení zboží se řídí obchodními podmínkami uvedenými na tomto webu.    

V případě nejasností nebo jakýchkoliv komplikací se obraťte na info@bosybod.cz nebo tel. 739 369 567. Rádi Vám poradíme, pomůžeme.

V Pardubicích dne 10. listopadu 2021

Copyright © 2024 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa