Skvělé! Nová doba - barefoot boty pro každý styl | Bosý Bod

Skvělé! Nová doba - barefoot boty pro každý styl

Boty respektující chodidlo, aneb Zůstanu svůj, na tom mi nejvíc záleží!

Skvělé! Nová doba - barefoot boty pro každý styl

Barefoot už  dávno není chození v ponožkách. Možná tomu tak bylo dřív, ale doba se změnila. M my rozhodně nemáme nic proti ponožkochodcům. Sami ponožkoboty nosíme v létě do lesa a stáváme se nespoutanými  Lesanami a Bosanami. Navíc, není to tak dávno, co jsme i my nosili podpatky a špičaté boty a stálo nás to  spousty potu někdy i krve. Někteří z nás si během této éry vypěstovali ukázkové haluxy, jiní bolavá záda,  kyčle. Ale postupem času nám došlo, že není úplně v pořádku jít takto dlouhodobě proti svému tělu. Naštěstí nám časem došlo, že svoje tělo nechceme takto trápit a prostě jsme se přezuli.

Hlavní obrázek článku

Naše tělo - je to jediné místo, kde můžeme žít.

Máme rádi hezké věci a hezké boty. Naštěstí tato obuv udělala obrovský skok během několika  let, co se týče módy. Už můžeme nosit pohodlné bosé boty do města, na hřiště, do práce, na pohovor, do divadla a vypadat u toho trendy.

Elegantní, pohodlné a minimalistické bosé boty: https://www.bosybod.cz/aylla-inca-cerne-l/

Podívejte se na naši širokou škálu bot v Bosém Bodě. Věříme, že si vybere každý Svůj styl. V barefootkách se rozhodně neztratíte!

A navíc ten pocit, když cítíte každý kamínek, každou nerovnost, každý kořen pod chodidly, je k nezaplacení. Je to taková nepřetržitá reflexní masáž nohou během celého dne. 

Zkrátka všichni jste vítáni. Milujeme rozmanitost!


Diskuze

Copyright © 2024 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa