Spouštíme věrnostní program Bosé Body! | Bosý Bod

Spouštíme věrnostní program Bosé Body!

Jak odměnit Vás, věrné bosochodce, kteří s námi zůstáváte? Jak jinak než věrnostním programem! Střádejte s námi bosé body za uskutečněné nákupy a vyberte si svoje další barefoot boty za výhodnější ceny.

Spouštíme věrnostní program Bosé Body!

Jak to funguje?

Za každý nákup se Vám do zákaznické zóny přičte příslušný počet kreditů - bosých bodů (4% z hodnoty objednávky). Bosé Body můžete následně využít na jakoukoliv další objednávku nebo si je střádat a využít dle Vašeho přání. Body je také možné získat za doporučení známému (100 bosých bodů po jeho registraci a nákupu) či za odběr našeho newsletteru (50 bosých bodů).

1 bosý bod = 1 Kč sleva na nákup

Příklad: Registrovaný zákazník koupí barefoot boty za 5.000 Kč. Do zákaznické zóny se mu připíše 200 bodů. Pokud navíc např. zaškrtne odběr newsletteru, získá dalších 50 bodů. Může ještě využít doporučení, za které získá 100 bodů. Celkově tak nastřádal bosé body v přepočtené hodnotě 350 Kč, které může použít na další nákup. Z toho mu budou stejným způsobem plynout další a další body.

Bosé body lze uplatnit na e-shopu i v kamenné prodejně v Pardubicích!

Body budou do Vaší zákaznické zóny připsány v okamžiku přijetí platby za objednávku na náš účet. To může například u dobírky pár dnů trvat, prosíme tedy o trpělivost. Počet bodů a jejich platnost zjistíte ve své zákaznické zóně po přihlášení. Platnost bodů je 1 rok.

Pozn.: Pro zisk bosých bodů je nezbytné, abyste prováděli objednávku přihlášení. V opačném případě systém body nepřidělí.

Podrobné podmínky zde.


Diskuze

Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa