Vivobarefoot Ababa M Leather Black | Bosý Bod

Vivobarefoot Ababa M Leather Black

0 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro muže

Doprava zdarma u objednávky nad 3000 Kč!

2 370 Kč
Kup a získej 95 bosobodů!

Nazouvací stylové boty Ababa z kolekce Soul of Africa značky Vivobarefoot jsou charakteristické originálně řešenou podrážkou. Svrchní materiál z kůže Pittards je k ní přímo přišitý. To dává botám přirozenou pružnost a vám volnost pohybu.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Vivobarefoot Ababa M Leather Black

Svršek: Prvotřídní kůže Pittards
Vnitřní stélka: Kůže
Vyjmutelná vnitřní vložka: Ne
Podrážka: 4 mm tenká pryžová vrstva

 

Pomozte, tam kde je nejvíce potřeba s kolekcí VIVOBAREFOOT Soul of Africa

Jeden moudrý muž kdysi řekl: „Dejte člověku rybu a nasytíte ho na jeden den. Naučte člověka rybařit a nasytíte ho na celý život.“

Toto je i filozofie projektu Soul of Africa, na kterém se podílí značka VIVOBAREFOOT. Nemá smysl na charitu pouze posílat peníze, které jsou sice potřeba, ale nezaručí dlouhodobé řešení problémů v afrických zemích, jako je chudoba a hlad.

Zajistit lidem práci, která je uživí a pomůže jim vytvářet hodnoty, toto je hlavní poselství projektu Soul of Africa. Boty VIVOBAREFOOT z kolekce Soul of Africa jsou vyráběny v Etiopii z místních zdrojů a místními zaměstnanci, převážně z řad svobodných matek a z rodin postižených nemocí AIDS. Část z výtěžku z každých prodaných bot jde pak zpět na charitativní projekty v Africe, jako je stavba škol a nemocnic a podpora sirotků jejichž rodiče zemřeli na nemoc AIDS.

Diskuze produktu Vivobarefoot Ababa M Leather Black

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa