SmellWell Active deodorizér oranžový | Bosý Bod

SmellWell Active deodorizér oranžový

Ekologické
4 hodnocení

Kategorie: Péče o boty

Doprava zdarma u objednávky nad 990 Kč!

255 Kč
Kup a získej 10 bosobodů!

Vlhké a zapáchající boty? To je už minulost! Deodorizéry SmellWell večer vložíte do bot nebo sportovního vybavení a ráno je naleznete suché a voňavé. Zápach jen nepřekrývají ale pomáhají v prevenci vzniku bakterií. Vyrobeny jsou z přírodních materiálů a barvené nezávadnými ekologickými barvami.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis SmellWell Active deodorizér oranžový

SmellWell jsou skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z bot (obuvi všeho druhu), ale i sportovní výstroje, batohů a pod. ...

Polštářky SmellWell nefungují pouze na bázi překrytí zápachu pěknou vůní. Oni napomáhají prevenci před rozmnožováním bakterií, které zápach ve skutečnosti způsobují. A to tak, že z bot nebo sportovní výstroje absorbují vlhkost, která vytváří ideální prostředí pro tvorbu bakterií. Jednoduše stačí polštářky vložit do obuvi nebo sportovní výstroje a nechat určitý čas, například přes noc, působit.

V polštářku z materiálu Microfiber, které je nabarvené přírodě nezávadnými ekologickými barvami, se nachází směs ze švédskou tajnou formulkou. Pro bližší představu je to směs aktivního bambusového uhlí, minerálů a absorbentů v určitém poměru s přidanou čerstvou vůní.

Doplňující parametry

Roční období: Celoroční

Diskuze produktu SmellWell Active deodorizér oranžový

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa