>   >  Bundgaard Walk TEX Pull On Rose Wine

Bundgaard Walk TEX Pull On Rose Wine - Velikost: 22

ID: 3509

Zateplené kožené boty s TEX membránou. Uvnitř fleece. Podrážka je gumová.

Na normální/užší nohy, není vhodné na hodně úzké kotníky. Tvar pro prsty (i dominantní palec) výborný. Podrážka ohebná - střed podrážky velmi, okraj je tužší, ale časem povolí.Vyberte si variantu:

Velikost:

Vaše cena 1 423Kč 
Původně 1 779Kč Sleva 20%
SKLADEM

Bundgaard Walk TEX Pull On Rose Wine - Velikost: 22

U zateplené varianty modelů Walk je součástí boty i papírová stélka. Ač se jedná o tenkou vrstvu, bota je díky ní na začátku hodně tuhá. Je potřeba tuto vrstvu buď odstranit, což jde bohužel u nových modelů hůře, nebo je nutné ji pořádně "polámat". Po chvilce ohýbání a kroucení boty vložka ztratí na tuhosti.

Kompromis i z důvodu pevnějšího opatku.

Tato vyšší verze zateplených bot má zapínání na zip na boku boty. V horní části je zapínání kryto ještě suchým zipem. Vepředu je po obvodu boty stahování na šňůrku (Stáhnout lze ale pouze o kousek - půjde spíš o utažení třeba kolem kalhot, které zastrčíte do boty. Možnost velkého dotažení na hubené lýtko nečekejte.)

VELIKOSTNÍ TABULKA

Délka boty měřena měřidlem plus12 od středu paty po palec. Do paty opíráme měřidlo více, u prstů naopak navolno. V případě, že má dítko patu rovnou a nevyužije celý zadní prostor boty, je vhodné od naměřené vnitřní dílky odečíst 2 mm.

Velikost

Vnitřní šířka

Vnitřní délka

(s vložkou)

23

6,1

14,4

24

6,3

15,0

25

6,5

15,7

26

6,6

16,4

27

6,8

17,0

Značka Bundgaard
BosýBod