Bosky Superlight X | Bosý Bod

Bosky Superlight X

Akce
Vegan
22 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro muže

Doprava k produktu zdarma!

1 600 Kč 1 250 Kč
Kup a získej 50 bosobodů!

Nové verze skvělých sandálků pro ty, kteří nesnesou pásek mezi prsty. Navíc se pásky dají i  v přední části utahovat, je tedy možné je nastavit na jakoukoli nohu. Sandálky napodobují bosou chůzi co nejvíce, ale pořád poskytují dostatečnou ochranu a sem tam něco odpustí. Jsou vhodné tedy i pro ty, co ještě s bosou chůzí trochu "bojují".    

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Bosky Superlight X

Tlouškou neodradí ani barefootové nadšence, a díky umělé stélce, malinko silnější podešvi než u modelu Bare a nejtenčího Endura, je jejich používání i pro méně zvyklá chodidla radost.

Delší nošení je díky schopnosti odtlumit část nárazů vhodné i pro začátečníky, pro zkušené bosonožce možná úleva, bez výrazné ztráty citlivosti pro terén a barefoot přínosů. A jejich váha je na chodidlech zanedbatelná. Díky tomu se skvěle hodí pro cestování, jako přezůvky apod.

Jedinou daní za lehkost a tenčí podrážku může být o něco menší výdrž tohoto typu sandálu. Pokud jste zástupce něžného pohlaví, nebo zrovna nepatříte do kategorie těžké váhy, budou pro Vás Superlight super!

 NOVĚ ve variantě "X" - upnutí popruhů přes prsty. 

Doplňující parametry

Roční období: Jaro
Kategorie: Sandále
Kategorie: Běžecké
Kategorie: Sport a outdoor
Roční období: Léto
Kategorie: Tenisky, volnočasové

Diskuze produktu Bosky Superlight X

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa