Adjustační ponožky Charcoal | Bosý Bod

Adjustační ponožky Charcoal

0 hodnocení

Doprava zdarma u objednávky nad 990 Kč!

590 Kč
Kup a získej 24 bosobodů!

Trápí vás bolesti nohou, vbočené palce, kladívkové prsty a podobné nepříjemnosti? Pak jsou pro vás adjustační ponožky jako dělané!   

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Adjustační ponožky Charcoal

Originální Adjustační ponožky® slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka a jiné problémy nohou. Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Adjustační ponožky uvolňují stres a napětí, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Snižují také potřebu chirurgického zákroku. Starají se o část těla, která bývá často zanedbávaná. Správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla! 
Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánku.
Noste Adjustační ponožky preventivně!  Pravidelným nošením se prsty začnou natahovat a narovnávat a bolesti budou ustupovat. 
Složení: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan
Info o velikostech:
S (do vel.38), M (vel.39-42), L (vel.43+)  

Diskuze produktu Adjustační ponožky Charcoal

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa