>   >  Vivobarefoot RA II M Leather Brown/Hide

Vivobarefoot RA II M Leather Brown/Hide - Velikost: 41

ID: 202

Bestseller v mužské kategorii lifestyle. Stylové, moderní a neskutečně pohodlné, takové jsou pánské barefoot polobotky Ra. Nyní v kožené variantě z prvotřídní usně značky Pittards® z volně chovaného skotu na etiopských pastvinách. Polobotky Ra jsou určeny nejen pro běžné nošení ve volném čase, ale i k obleku.Vyberte si variantu:

Velikost:

Vaše cena 3 650Kč 
SKLADEM

Další varianty:
Vivobarefoot RA II M Leather Black/Hide Vivobarefoot RA II M Canvas WP Navy

Vivobarefoot RA II M Leather Brown/Hide - Velikost: 41

Bestseller v mužské kategorii lifestyle. Stylové, moderní a neskutečně pohodlné, takové jsou pánské barefoot polobotky Ra. Nyní v kožené variantě z prvotřídní usně značky Pittards® z volně chovaného skotu na etiopských pastvinách. Boty Ra jsou určeny nejen pro běžné nošení ve volném čase, ale i k obleku.

Vhodné pro: volný časlifestyle, práce

Podrážka: ultra tenká, oděruodolná, 3 mm silná, s ochranou odolnou proti propíchnutí
Vnitřní vyjmutelná vložka: ano, 3 mm silná vyjmutelná vložka 
Vnější část boty:
 prvotřídní useň značky Pittards®
Vnitřní část boty: telecí kůže
Váha: 205 g

Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Po té, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso.

Vivobarefoot RA
Značka Vivobarefoot
BosýBod