>   >  Vivobarefoot RA II M Leather Black/Hide

Vivobarefoot RA II M Leather Black/Hide - Velikost: 41

ID: 843

Bestseller v mužské kategorii lifestyle. Stylové, moderní a neskutečně pohodlné, takové jsou pánské barefoot kožené polobotky Ra. Nyní ve variantě z prvotřídní usně značky Pittards® z volně chovaného skotu na etiopských pastvinách. Polobotky Ra jsou určené nejen pro běžné nošení ve volném čase, ale i k obleku.Vyberte si variantu:

Velikost:

Vaše cena 3 690Kč 
SKLADEM

Další varianty:
Vivobarefoot RA II M Leather Brown/Hide Vivobarefoot RA II M Canvas WP Navy

Vivobarefoot RA II M Leather Black/Hide - Velikost: 41

Bestseller v kategorii lifestyle. Stylové, moderní a maximálně pohodlné – takové jsou polobotky Ra, které jsou určeny nejen pro běžné nošení ve volném čase, ale i k obleku. Pánské boty Ra mají unikátní VIVOBAREFOOT ultra tenkou podrážku, odolnou proti oděru a s ochranou proti propíchnutí.  

Vhodné pro: volný časlifestyle, práce

Podrážka: ultra tenká, oděruodolná, 3 mm silná, s ochranou odolnou proti propíchnutí
Vnitřní vyjmutelná vložka: ano, 3 mm silná vyjmutelná vložka 
Vnější část boty:
 prvotřídní useň značky Pittards®
Vnitřní část boty: telecí kůže
Váha: 205 g

Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Po té, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso.

 

 

RA II HIDE - PÁNSKÉ - INFO O VELIKOSTECH

EU  40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
CM 26 26,7 27,5 28 28,5 29 29,8 30,5 31,2 31,7

 

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť. 

 

Vivobarefoot RA
Značka Vivobarefoot
BosýBod