Vivobarefoot Motus L Black/ Red | Bosý Bod

Vivobarefoot Motus L Black/ Red

Akce
Vegan
1 hodnocení

Doprava k produktu zdarma!

3 780 Kč 3 024 Kč
Kup a získej 121 bosobodů!

Dámské sportovní boty Motus vám umožní pohybovat se jako nikdy před tím s maximálním pocitem svobody pohybu ať už hrajete tenis nebo jste v posilovně. Boty na cvičení Motus vás podrží díky V - Lock popruhu při kurtových sportech, stejně jako při cvičení v posilovně nebo šplhání po stromech.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Vivobarefoot Motus L Black/ Red

Vhodné pro: Fitness, raketové kurtové sporty, pohyb v přírodě, parkour, běh Svršek: duální prodyšná síťovina V-Lock: popruh na suchý zip sloužící k maximální fixaci chodidla Vnější část: prodyšná tkanina Podrážka: 4,5 mm tenká pro dokonalou trakci s maximální možnou propriocepcí Eko: 100% veganské, bez použití kůže Vnitřní vložka: ano Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Poté, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu, doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso. MOTUS - DÁMSKÉ - INFO O VELIKOSTECH VELIKOST 36 37 38 39 40 41 42 43 DÉLKA VNITŘNÍ STÉLKY V CM 23,5 24,2 25 25,7 26,2 27 27,7 28,2 Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy si nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru vašeho chodidla. Po té dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Vhodné pro: Fitness,  raketové kurtové sporty, pohyb v přírodě, parkour, běh


Svršek: duální prodyšná síťovina
V-Lock: popruh na suchý zip sloužící k maximální fixaci chodidla
Vnější část: prodyšná tkanina
Podrážka: 4,5 mm tenká pro dokonalou trakci s maximální možnou propriocepcí
Eko: 100% veganské, bez použití kůže
Vnitřní vložka: ano
Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Poté, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu, doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso.

Info o velikostech:

VELIKOST3637383940414243
DÉLKA VNITŘNÍ STÉLKY V CM23,524,22525,726,22727,728,2


Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy si nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru vašeho chodidla. Po té dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Doplňující parametry

Roční období: Jaro
Roční období: Léto
Roční období: Celoroční
Kategorie: Běžecké
Kategorie: Sport a outdoor
Kategorie: Tenisky, volnočasové

Diskuze produktu Vivobarefoot Motus L Black/ Red

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa