>   >  Vivobarefoot JING JING L Leather Cobblestone

Vivobarefoot JING JING L Leather Cobblestone - Velikost: 36

ID: 440

Super jednoduché a ohebné barefoot balerínky Jing Jing udržují vaše chodidla v pohodlí s pocitem bosé chůze po celý den v práci nebo na večerní párty. Nyní balerínky nabízíme v kožené prémiové variantě z usně Pittards® Wild Hide.Vyberte si variantu:

Velikost:

Vaše cena 2 470Kč 
SKLADEM

Další varianty:
Vivobarefoot JING JING L Suede Chestnut

Vivobarefoot JING JING L Leather Cobblestone - Velikost: 36

Jednoduchý design, maximální ohebnost a jedinečná ultra tenká podrážka, to je to, co zdobí barefoot balerínky Jing Jing. Ty vám díky své konstrukci umožní přirozený pohyb tak, jak příroda chtěla, ať už jste v práci nebo na tanečním parketu. Balerínky nyní nabízíme v kožené variantě z prvotřídní usně značky Pittards® z volně chovaného skotu na etiopských pastvinách.

Svršek: prvotřídní hovězí useň značky Pittards Wild Hide
Popis svršku: jemný kožený svršek nabízí prémiový pocit bosé chůze v práci i pro volný čas, na svrchní části opatřený elastickým lemem, který jemně obepne vaše chodidla
Zavazování: nazouvací – Slip On
Vnitřek: kůže
Stélka: kůže
Podrážka: 3mm tenká, odolná proti oděru s ochranou odolnou proti propíchnutí
Vyjmutelná vnitřní vložka: ne
Hmotnost: 90 g
 

JING JING HIDE/ECO - INFO O VELIKOSTECH

VELIKOST 36 37 38 39 40 41 42 43
DÉLKA VNITŘNÍ STÉLKY V CM 22,5 23,2 24 24,5 25,2 26 26,7 27,5

 

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím že v barefoot botách je potřeba min. 6-8mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy si nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru vašeho chodidla. Po té dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť. 

Vivobarefoot JING JING
Značka Vivobarefoot
BosýBod