Vivobarefoot Ababa M Navy Leather | Bosý Bod

Vivobarefoot Ababa M Navy Leather

Kůže
6 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro muže

Doprava zdarma u objednávky nad 3000 Kč!

2 390 Kč
Kup a získej 96 bosobodů!

Oblíbený model Ababa z kolekce Soul of Africa. Díky originálně řešené podrážce, k níž je přímo přišitý svrchní materiál, si model s jiným nespletete. Jednoduché nazouvání a přesto nepadají z nohou.  Nabízejí dostatek prostoru, měkkou podrážku a neopakovatelný prožitek z bosé chůze!

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Vivobarefoot Ababa M Navy Leather

Svršek: Prvotřídní kůže Pittards

Vnitřní stélka: Kůže
Vyjmutelná vnitřní vložka: Ne
Podrážka: 4 mm tenká pryžová vrstva 

Pomozte, tam kde je nejvíce potřeba s kolekcí VIVOBAREFOOT Soul of Africa

Jeden moudrý muž kdysi řekl: „Dejte člověku rybu a nasytíte ho na jeden den. Naučte člověka rybařit a nasytíte ho na celý život.“

Toto je i filozofie projektu Soul of Africa, na kterém se podílí značka VIVOBAREFOOT. Nemá smysl na charitu pouze posílat peníze, které jsou sice potřeba, ale nezaručí dlouhodobé řešení problémů v afrických zemích, jako je chudoba a hlad.

Zajistit lidem práci, která je uživí a pomůže jim vytvářet hodnoty, toto je hlavní poselství projektu Soul of Africa. Boty VIVOBAREFOOT z kolekce Soul of Africa jsou vyráběny v Etiopii z místních zdrojů a místními zaměstnanci, převážně z řad svobodných matek a z rodin postižených nemocí AIDS. Část z výtěžku z každých prodaných bot jde pak zpět na charitativní projekty v Africe, jako je stavba škol a nemocnic a podpora sirotků jejichž rodiče zemřeli na nemoc AIDS.

Info o velikostech:

EU 4041424344454647
CM2626,527,227,628,22929,730,5

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť. 

Doplňující parametry

Roční období: Jaro
Roční období: Podzim
Kategorie: Elegantní
Kategorie: Tenisky, volnočasové

Diskuze produktu Vivobarefoot Ababa M Navy Leather

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa