Vivobarefoot Ababa K Sandal Leather Navy | Bosý Bod

Vivobarefoot Ababa K Sandal Leather Navy

Akce
Kůže
0 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro děti

Doprava a dárek k produktu zdarma!

1 690 Kč 1 099 Kč
Kup a získej 44 bosobodů!

Dětské sandálky s otevřenou špičkou k poctě původním obyvatelům Rif Valley. Jsou ručně vyrobené v Etiopii ve spolupráci s organizací Soul of Africa. Velmi příjemná podrážka, kterou dospělí znají z modelu Ababa, patří jistě i na dětské nohy. Systém pásků zajišťuje, že sandálky pěkně sedí na noze.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Vivobarefoot Ababa K Sandal Leather Navy

Svršek: Prvotřídní kůže Pittards

Vnitřní stélka: Kůže

Vyjmutelná vnitřní vložka: Ne

Podrážka: 4 mm tenká pryžová vrstva  

Info o velikostech:

ULTRA KIDS25262728293031323334
MÍRA V CM16,216,917,618,218,819,219,820,521,322

Pomozte, tam kde je nejvíce potřeba s kolekcí VIVOBAREFOOT Soul of Africa

Jeden moudrý muž kdysi řekl: „Dejte člověku rybu a nasytíte ho na jeden den. Naučte člověka rybařit a nasytíte ho na celý život.“

Toto je i filozofie projektu Soul of Africa, na kterém se podílí značka VIVOBAREFOOT. Nemá smysl na charitu pouze posílat peníze, které jsou sice potřeba, ale nezaručí dlouhodobé řešení problémů v afrických zemích, jako je chudoba a hlad.

Zajistit lidem práci, která je uživí a pomůže jim vytvářet hodnoty, toto je hlavní poselství projektu Soul of Africa. Boty VIVOBAREFOOT z kolekce Soul of Africa jsou vyráběny v Etiopii z místních zdrojů a místními zaměstnanci, převážně z řad svobodných matek a z rodin postižených nemocí AIDS. Část z výtěžku z každých prodaných bot jde pak zpět na charitativní projekty v Africe, jako je stavba škol a nemocnic a podpora sirotků jejichž rodiče zemřeli na nemoc AIDS.

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím že v barefoot botách je potřeba min. 6-8mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy si nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru vašeho chodidla. Po té dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Doplňující parametry

Roční období: Léto
Kategorie: Sandále
Kategorie: Tenisky, volnočasové
Kategorie: Elegantní

Diskuze produktu Vivobarefoot Ababa K Sandal Leather Navy

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa