Slipstop Jack | Bosý Bod

Slipstop Jack

Pratelné
Vegan
0 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro muže

Doprava zdarma u objednávky nad 990 Kč!

513 Kč
Kup a získej 21 bosobodů!

Abyste se mohli bezpečně bavit se svými dětmi. Díky své protiskluzové podrážce pomáhá Slipstop snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze.  Snadno  se nosí i sundávají, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který velmi rychle schne, a jsou odolné vůči vodě.     

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Slipstop Jack

Speciální protiskluzová podrážka, prodyšný a rychleschnoucí materiál, lehké, měkké, pohodlné, snadno se nazouvají i zouvají

Víceúčelové: bazén, moře, pláž, člun, surfovací prkno, mateřská škola, dětské hřiště, posilovna, pilates a jóga, na doma, koupelna

V létě můžete Slipstop nosit na pláži, v moři, u bazénu, na lodi, na hřištích, při koupání nebo surfování, po celý rok se dají nosit v jakémkoli vnitřním prostoru, jako je domov, koupelna, mateřská škola nebo tělocvična při pilates a józe, do hotelů, dětská herna, ale především jsou skvélé do bazénů.

(*) DŮLEŽITÉ: * Slipstop pomáhá snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze ve srovnání s bosýma nohama. Vezměte prosím na vědomí, že existuje vždy riziko uklouznutí a pádu. Jednejte rozumně i pokud nosíte své Slipstop.  


Doplňující parametry

Kategorie: Do vody, holinky
Kategorie: Domácí obuv
Kategorie: Ponožkoboty
Kategorie: Tenisky, volnočasové
Roční období: Celoroční
Roční období: Léto

Diskuze produktu Slipstop Jack

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa