Slipstop Gentle | Bosý Bod

Slipstop Gentle

Novinka
Vegan
Pratelné
2 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro muže

Doprava zdarma u objednávky nad 3000 Kč!

580 Kč
Kup a získej 23 bosobodů!

Abyste se mohli bezpečně bavit se svými dětmi. Díky své protiskluzové podrážce pomáhá Slipstop snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze.  Snadno  se nosí a sundávají, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který velmi rychle schne a jsou odolné vůči vodě.   

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Slipstop Gentle

  Speciální protiskluzová podrážka, prodyšný a rychleschnoucí materiál, lehké, měkké, pohodlné, snadno se nazouvají i zouvají

  Víceúčelové: bazén, moře, pláž, člun, surfovací prkno, mateřská škola, dětské hřiště, posilovna, pilates a jóga, na doma, koupelna

  V létě můžete Slipstop nosit na pláži, v moři, u bazénu, na lodi, na hřištích, při koupání nebo surfování, po celý rok se dají nosit v jakémkoli vnitřním prostoru, jako je domov, koupelna, mateřská škola nebo tělocvična při pilates a józe, do hotelů, dětská herna, ale především jsou skvélé do bazénů.

  (*) DŮLEŽITÉ: * Slipstop pomáhá snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze ve srovnání s bosými nohami. Vezměte prosím na vědomí, že existuje vždy riziko uklouznutí a pádu. Jednejte rozumně i pokud nosíte své Slipstop.  
  Doplňující parametry

  Roční období: Celoroční
  Roční období: Léto
  Kategorie: Do vody, holinky
  Kategorie: Domácí obuv
  Kategorie: Ponožkoboty
  Kategorie: Tenisky, volnočasové

  Diskuze produktu Slipstop Gentle

  Související produkty
  Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
  Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa