Ovčí ponožky Merino se zdravotním lemem, krémová | Bosý Bod

Ovčí ponožky Merino se zdravotním lemem, krémová

3 hodnocení

Kategorie: Barefoot pro muže

Doprava zdarma u objednávky nad 990 Kč!

190 Kč
Kup a získej 8 bosobodů!

Hřejivé zimní ponožky vyrobené značkou Vlnka mají výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti. Ponožky jsou přiměřeně přilnavé, lem je dostatečně volný a neškrtí. Jsou vhodné i pro diabetiky a osoby s problematickým krevním oběhem. Jsou vyráběny na Vysočině s dlouholetou tradicí, kde je kladem důraz především na kvalitu. Jejich zakoupením podpoříte českého výrobce.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Ovčí ponožky Merino se zdravotním lemem, krémová

Ovčí vlněné ponožky jsou zpracovány z přírodní ovčí vlny merino, díky které jsou merino ponožky se zdravotním lemem velmi hřejivé, přizpůsobivé a prodyšné. Tyto vyhřívané ponožky jsou tvarově uzpůsobeny i pro starší osoby, kdy speciální ponožky jsou přiměřeně přilnavé a lem dostatečně volný, neškrtící. Díky volnějšímu úpletovému lemu, jsou vhodné i pro diabetiky a osoby s problematickým krevním oběhem. Ponožky jsou převážně určené k domácímu použití, ale lze je použít i na běžné nošení. 

Využitý materiál je složen z 60 % Merino vlna, 25 % akryl, 11 % polyester a 4 % elastan, aby termo ponožky dokázaly na chodidle stabilně přilnout a zároveň si zachovat původní pružnost a tvar. Ovčí vlna merino je termoregulační, antibakteriální a hypoalergenní. Díky složení je možné prát ponožky merino na program 30 °C a vlna neztratí svůj tvar ani funkčnost.

Ruční praní

Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázni max 30 °C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby
nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání materiálu. 
Doporučujeme prát výhradně v programu na vlnu, který respektuje šetrnější praní.
Používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce, tak i v pračce.
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30 °C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30 °C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30 °C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

Praní v pračce

Sušení

Při sušení v sušičce doporučujeme využít vlněné inteligentní koule, které pohlcují vlhkost prádla, snižují jeho statický náboj, ulehčují práci s žehlením, a dokonce plní funkci aviváže. Lze je používat i mimo sušičku tak, že je na malou chvíli umístíte do koše s vypraným prádlem, kde také dokážou v mezičase před věšením pohlcovat vlhkost.

Nepoužívejte aviváž!
Doplňující parametry

Roční období: Zima

Diskuze produktu Ovčí ponožky Merino se zdravotním lemem, krémová

Související produkty
Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa