Kariéra

Kariéra

Prodavač/ka barefoot obuvi v centru Pardubic

O nás:  Jsme Bosý Bod, jediný obchod s bosou obuví v Pardubicích. Nabízíme boty, které dopřávají nohám dostatek prostoru a svobody pro přirozený pohyb. Nevezeme se na vlně nových trendů. Děláme věci, které nás baví a kterým sami věříme.

Koho hledámeSpolehlivého a energického člověka, kterému je blízká myšlenka přirozeného stylu obouvání a pohybu obecně. Staň se součástí našeho mladého týmu a doplň naše řady jako prodavač/ka v novém kamenném obchodě v centu Pardubic. Dělej, co tě baví – prodávej věci, které mají smysl. Kreativně, spontánně a autenticky.

Pracovní náplň:

  • Zákaznický servis (prodej bot, objednávky, komunikace se zákazníky)
  • Výpomoc dle aktuální potřeby (doplňování zboží apod.)

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici a zkušenost s barefoot obuví výhodou
  • Minimální věk 18 let
  • Práce minimálně 15 hod./týdně (možnost přizpůsobit směny)

Nabízíme:

  • Různorodou práci s možností kreativního zapojení do marketingových a osvětových projektů
  • Místo výkonu práce: prodejna Sladkovského 414, Pardubice (centrum v blízkosti Třídy Míru)
  • Mzda: 110 Kč/hod.
  • Typ úvazku: DPP, DPČ
  • Práci v mladém kolektivu otevřených hlav. ;-)
  • Svoje první boty máš od nás zdarma + zaměstnanecké slevy

V případě zájmu pošli Tvůj životopis a kratší motivační dopis do 24. března 2019 na následující e-mail: info@bosybod.cz

Kontakt na kompetentní osobu:

Martin Veselý

+420 731 201 454

info@bosybod.cz

BosýBod