Dámské letní boty

Konečně tu máme teplé počasí, bosonožci se zouvají ze zimních barefootů, chodit bosý zkouší leckdy i ten, co doteď nechodil. A nám ženám nastává krásné období rozmanitých outfitů, šatiček, sukýnek, na co si jen vzpomeneme. Ale co k nim? Ráda bych Vám představila pár modelů, které jsou podle mě vhodné do teplých dnů.

Vivobarefoot Jing Jing 2

Balerínky. Co dodat, hodí se k riflím, šatům i sukni. Do města a na večírky super, do lesa bych si je zrovna neobouvala. Jsou relativně širší ve špičce, takže prsty mají dostatek prostoru dělat, co umí. Přesto nepadají z nohy, protože nad patou botu drží gumička. Na Jing Jingy byla použita prvotřídní useň značky Pittards Wild Hide, to znamená že přesně takovou botu jako vy, nenosí žádná jiná! Balerínky jsou k dostání v černé, šedé a poslední velikosti se dají sehnat i v kaštanové barvě.

vivobarefoot jing jing 

Leguano Lady loop

Nazouvací varianta balerínek od Leguana. Padnou skvěle i těm, kteří mají užší nohu. Stejně jako balerínky od Vivobarefoot se hodí takřka na vše, možná zvládnou i lesní výzvu. Velkou výhodou je, že se dají vyprat. Ti, co značku Leguano nosí, znají pocit chodit doslova “jako v bačkůrce.” Někomu to vyhovuje, někomu méně. Boty jsou pouze v černé barvě a veganské variantě.

barefoot leguano lady loop

Leguano Female Style flamingo

Velice pěkně designově zpracované boty, které se hodí jak k sukni, tak riflím. Opět univerzální model. Oproti Lady Loop jsou více sportovní a prodyšné. Jedná se o model značky Leguano, takže kvalita, pohodlí, pratelnost, veganské provedení je zbytečné zmiňovat. Boty mají kolem kotníku protaženou tkaničku na utahování. Ta případně vyřeší problémy s vyklouzáváním paty. Jsou k dostání ve dvou barevných variantách - rose (na objednání) a flamingo.

barefoot leguano female style flamingo

Bosky Bare Conductive

Sandálky od české značky Bosky shoes mají zatím jen kladné ohlasy. Zvládají vše, od výletů do přírody, po pobíhání po městě. Řemínek mezi prsty je měkký, takže si na něj velmi rychle zvyknete. Kožené stélka je velice příjemná i v letních dnech. Ti, co kůži nepreferují, mají možnost vybrat z jiných veganských modelů. Výhodou je i příznivá cena.

barefoot bosky bare

Myslím, že škála letních bot je už tak pestrá, že si vybere opravdu každá. Elegantní, sportovní, univerzální. Bosá chůze už vůbec nemusí nabourávat náš styl oblékání. Hodně z nás ze začátku bojuje s tím, že boty jsou příliš velké. Viděla jsem spoustu dam v barefoot botách a na žádné špatně nevypadaly. Jsme jen tak naučené. A upřímně...která z nás v obchodě sahá po kalhotech vlastní velikosti? Každá vezmeme do ruky prvně menší, ale potom i v těch o dvě čísla větších vypadáme skvěle.

Hezké léto všem!

ŠárkaBosýBod