Srpnové slevy | Bosý Bod

Srpnové slevy

S koncem léte přichází období, kdy nám skladem zůstaly poslední páry bot. Rádi bychom Vám je poskytly za příznivější ceny. Vždy se jedná o žádané kusy, proč by nám jinak zůstalo jen několik párů? :-)

Srpnové slevy

Zajímavé jsou určitě dětské kousky


Filii Barefoot Anna velcro nappa ocean pink M


Krásné sandálky jako pro princezny! Hodí se na užší nebo normální nohy. Jsou velmi měkké a ohebné. Zapínání na suchý zip zvládne každý. Teplé dny snad ještě nekončí. Dají se navíc využít i jako bačkůrky ve školce!
Filii barefoot Kaiman


Skvělé měkké sandálky na užší i normální nohu s dominantním palcem. Stejně jako model Anna si je rodiče rádi kupují i místo školních bačkor.https://www.bosybod.cz/vyhledavat?keywords=Filii+barefoot+Kaiman


Filii barefoot Leguan


Tento model k nám přišel až v polovině léta, kdy všichni kupovali sandálky. Zbylo nám tedy dost velikostí pro kluky i holky a ještě, že tak. Většina z Vás teď jistě shání boty na tělocvik! Boty užijete i venku, než přijde zima. Filii se hodí na užší nohy a dominantní palec. Není problém je stáhnout kolem úzského kotníku. 


https://www.bosybod.cz/vyhledavat?keywords=Filii+barefoot+Leguan  


Dětské sandály Froddo


Velmi oblíbené kompromisní sandálky Froddo se hodí hlavně dětem s vyšším nártem. Co se šířky týče, sednou spíše na normální nohu a nejsou vhodné na dominantní palec. Díky širší podrážce jsou vhodné na pohyb ve městě, kde mírně pomohou odpružit tvrdý povrch. Kožené provedení se snadno udržuje.
ttps://www.bosybod.cz/vyhledavat?keywords=D%C4%9Btsk%C3%A9+sand%C3%A1ly+Froddo


Dětská balerínka Froddo 


Kompromisní balerínka pro parádnice Zapínání na suchý zip kolem kotníku zvládnou i ti nejmenší. Padnou dobře na normální nohu a nejsou vhodné na vyšší nárt. Díky širší podrážce jsou vhodné na pohyb ve městě, kde mírně pomohou odpružit tvrdý povrch. 

https://www.bosybod.cz/vyhledavat?keywords=D%C4%9Btsk%C3%A1+balerinka+Froddo


Beda barefoot baleríny


Široké  měkké pohodlné látkové balerínky českého výrobce bosých bot Beda. Pouze v dívčím provedení. Padnou na široké nohy, širší jsou i kolem kotníku. Vhodné je opět využití venku, případně jako přezuvky.https://www.bosybod.cz/beda-barefoot-baleriny-bf-0001-ba/


Pánské jednovelikosti pro šťastlivce


Vivobarefoot Primus Trio M Leather Black, vel. 47


Stylová městská bota v černém provedení. Kombinace textilu a kůže Pittards Vám bude příjemná na jaře i na podzim. Designově velice zajímavé, ještě hezčí jsou přímo na noze!

https://www.bosybod.cz/vivobarefoot-primus-trio-m-leather-black/


Vivobarefoot STEALTH 2 Ötillö M BR Black/Orange, vel. 48


Univerzální boty do města, na sport i do přírody. Patří k širším modelům. Jedny boty na každou příležitost!

https://www.bosybod.cz/vivobarefoot-stealth-2-m-br-black-orange/


Bosky Superlight Z 8,5 mm, vel.


Jendy z nejoblíbenější sandálů, které nemají nic mezi prsty. Tvarem jsou ideální pro všechny typy nohou. Pásky jsou nastavitelné, padnou všem! Tloušťku 8,5 mm ocení zejména začátečníci, městští chodci nebo běžci. 
https://www.bosybod.cz/bosky-bare-superlight-z-8-5-m/


Co tu máme pro dámy?


Vivobarefoot Mia L Leather Black, vel. 41


Designově velmi zajímavé městské boty na každodenní nošení. Díky perforaci kůže chodidlo dýchá. Hodí se takřka ke všemu a na každou příležitost.https://www.bosybod.cz/vivobarefoot-mia-l-leather-black/


Beda barefoot baleríny, více velikostí 


Konečně tu máme baleríny pro širokou nohu! Český výrobce Beda nabízí prodyšné boty na každodenní nošení venku i vevnitř. Svršek je textilní a prodyšný navíc v zajímavé barvě. Balerínky jsou vhodné i pro vegany :-).
https://www.bosybod.cz/beda-barefoot-baleriny-bf-0002-st-ba/


Doufám, že si vyberete boty, která Vám budou dělat radost :-). Slevy jsou 10% - 20%.. Dostupné velikosti dětských bot uvidíte po rozkliknutí odkazu.Diskuze

Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa