Barefoot den s Bosým Bodem | Bosý Bod

Barefoot den s Bosým Bodem

A je to tady! Kvůli počasí o týden odložen, ale nakonec úspěšně uspořádán! 8.9.2020 - Barefoot den s Bosým Bodem. Kdo jste nemohl přijít, čtěte zde :-)

Barefoot den s Bosým Bodem

Třída Míru před Generali Českou Pojišťovnou, slunce na modré obloze, posádka Bosého Bodu v počtu všech a navíc úžasní moderátoři Petr Říbal (moderátor Evropy 2), David Kopecký (kouzelník a herec VČD), duo Lukáš Černý a Michal Pírek ze Slack Show (Mistři s velkým "M" v - pro mě nepochopitelném - pohybu na houpajících se, kývajících se a zrádně pružících pěti centimetrech slack šňůry natažené napříč pěší zónou), stánek s barefootkami a soutěže pro děti i dospělé. Takto vypadalo druhé zářijové úterý v centru Pardubic. Kolemjdoucí se mohli dozvědět, proč je zdravé vrátit nohám svobodu pohybu, jak se tento zdravý pohyb přenáší do těla, s čím vším souvisí zdraví našich nohou, na co je potřeba dávat pozor, když obujeme barefootky. Odbornou kvalitu našich rad ostřížím zrakem sledovala i fyzioterapeutka Mgr. Jana Jedličková a v rozhovoru na mikrofon potvrdila i mnohé naše empiricky získané zkušenosti s bosochodectvím.

Myšlenka na to, jak zpřístupňovat kvalitní odborné informace většímu počtu lidí, nás zaměstnává už delší dobu. Nechceme jen prodávat barefoot boty. Chceme naučit lidi opět vnímat velmi důležitou část vlastního těla, která obutím postupně ztrácí svoji funkci, zato více a více sužuje velkou většinu z nás různými deformacemi, ztrátou funkce, bolestmi, které se přenášejí do dalších částí těla. Bosochodci a barefooťáci již vědí, v čem je rozdíl oproti běžným botám. Většina však stále ještě ne! Proto vznikla i myšlenka na Barefoot den. Máme za to, že se povedl. Budeme rádi za vaše zpětné vazby třeba přímo u nás na prodejně, až si přijdete vyzkoušet svoje první ... druhé ... páté barefootky :-) 

A pokud vás mrzí, že jste se o Bosém Dnu nedozvěděli, můžete se přihlásit k odběru našeho newsletteru zde

Nebo se můžete přihlásit přímo do kurzu bosého chození zde


 

 


Související články


Diskuze

Copyright © 2020 Bosý Bod. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa